• Balonikowy bal karnawałowy w klasach I – III

• Dnia 12 stycznia 2024r. w Szkole Podstawowej w Nowogrodźcu odbyła się zabawa karnawałowa dla klas I – III szkoły podstawowej, prowadzona przez p. Jadwigę Zborowską i p. Dorotę Stępak we współpracy z wychowawcami w/w klas.

Celem imprezy było zapoznanie dzieci z pojęciem „karnawał” oraz z tradycjami, jakie mu towarzyszą, a także integracja klas II i III z uczniami klas pierwszych.

Wszystkie dzieci aktywnie brały udział w imprezie. Startowały w różnych konkursach, mi.in. wyłoniono Króla i Królową Balu oraz oceniano najciekawsze przebrania. Wszystkie dzieci wyglądały bajecznie, wybór nie był wcale łatwy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

Nagrody rzeczowe były miłym uhonorowaniem starań w przeróżnych aktywnościach. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Radzie Rodziców i Fit Style Kids, za zasponsorowanie nagród i voucherów. Podziękowania przesyłamy również uczennicom klas starszych, za prowadzenie tańców, animacji i oprawę muzyczną imprezy. Cenimy współpracę z naszymi starszymi Uczniami.

Po wesołej zabawie dzieci mogły zregenerować siły podczas poczęstunku przygotowanego w klasach. Po zakończeniu udały się do domów, rozpocząć ferie zimowe. Dziękujemy za ten dzień, był pełen radości, uśmiechów i emocji.

Magdalena Rowińska - Kot