• Zbieramy talenciaki z Lidla na nowe wyposażenie dla naszej szkoły.

• Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu po raz trzeci przystąpiła do projektu „Szkoły Pełne Talentów”, którego organizatorem jest sieć sklepów LIDL.

Prosimy uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i całą społeczność lokalną o podarowanie kuponów Talenciaków.

Co trzeba zrobić?

1.Zakupy w sklepie Lidl za min.50 zł, w tym jeden owoc lub warzywo.

2.Na podstawie paragonu, poprosić sprzedawcę o kupon TALENCIAK.

3.Przynieść kupon do szkoły i wrzucić go do pudełek w Budynku A lub B, umieszczonych przy drzwiach wejściowych, a my zajmiemy się skanowaniem kodów QR zamieszczonych na kuponach.

Szczegóły akcji na stronie: https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

Link do konta naszej szkoły: https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/daneSzkoly/50961

Pomóżmy SP w Nowogrodźcu wygrać konkursy:

1000 Talenciaków –Monitor Interaktywny,

3000 Talenciaków- Plac zabaw Midi,

5000 Talenciaków- Plac zabaw Maxi,

i zdobyć atrakcyjne pomoce dydaktyczne.

Akcja trwa do 31.10.2024r. Działamy!

Dotychczasowym i przyszłym darczyńcom, serdecznie dziękujemy.

Koordynator akcji: Jadwiga Zborowska

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

• Serdecznie zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025,

które odbędzie się dnia 2 września o godz. 9.00 w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej

im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu - wejście od ulicy Kolejowej.

Po uroczystości ok. godziny 9.30 uczniowie udadzą się z wychowawcami do klas.

Zakończenie spotkań planowane jest na ok. godziny 10.00

Uroczysta Msza Święta odbędzie się w kościele parafialnym o godz. 8.00.