• Wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

• Wiek przedszkolny jest doskonałym czasem na rozbudzenie zainteresowań czytelniczych.

W dniach 11-14 marca przedszkolaki odwiedziły bibliotekę szkolną. Dzieci zwiedziły bibliotekę. Z wielkim zainteresowaniem przyglądały się książkom znajdującym się na półkach, a szczególnie książkom dla dzieci. Bardzo spodobały się im kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały. Dzieci zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek. Dowiedziały się jak należy dbać o książki. Wysłuchały z uwagą bajki pt. „ Straszne skutki oglądania telewizji”. Chętnie odpowiadały na zadawane pytania dotyczące treści książki.

Spotkanie odbyło się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Dla wielu przedszkolaków była to pierwsza wizyta w bibliotece, ale zapewnie nie ostatnia. Dzieci obiecały, że niedługo znów ją odwiedzą.

• "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci"

Drodzy uczniowie i rodzice !!!

Nasza szkoła przystąpiła do projektu  “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
              Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży, oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.

W zamian za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny szkoła otrzyma   bon, który wykorzysta na nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego lub materiałów biurowych. Jedynym warunkiem jest mobilizacja do działania, porządki domowe i chęci!

Do akcji szkolnej mogą przyłączyć się również firmy i instytucje, które oddadzą zużyty sprzęt na rzecz wybranej szkoły.

,,Im więcej sprzętu uzbieramy, tym wyższy bon otrzymamy!!!’’

Termin Akcji:           28.02 – 16.03.2022 r.

Miejsce Akcji:         SZKOŁA PODSTAWOWA W NOWOGRODŹCU

Operatorem Akcji jest Green Office Ecologic Spółka z o.o.

Siedziba Spółki - Warszawa 00-074, ul. Trębacka 4

Kontakt telefoniczny: 669-482-511 ;  83 341 75 94 wew. 23;  w godz. 8:00 - 16:00

e-mail: eko.szkoly@greenoffice.co / www.dzieci-zbieraja-elektrosmieci.pl

ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP