• Rekrutacja

• Rekrutacja dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły do klasy I na rok szkolny 2024/2025

• Rodzice przyszłorocznych klas pierwszych

• W dniu 1 lipca 2024 r. ( poniedziałek ). o godzinie 16.00

w auli Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu

odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci, które w roku szkolnym 2024/2025 rozpoczynają naukę w klasie pierwszej.

• Ogłaszamy zapisy do Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu na rok szkolny 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu ogłasza

zapisy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły

do KLASY I na rok szkolny 2024/2025

1. Zapisy dzieci do klasy pierwszej odbywają się w nieprzekraczalnym terminie

od dnia 1 lutego 2024 r.  do dnia 1 marca 2024 r.

2. W roku szkolnym 2024/2025 obowiązek szkolny obejmuje dzieci 7-letnie urodzone w 2017 r.

Miejscowości wchodzące w skład obwodu Szkoły Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Nowogrodźcu:

1. Gościszów od nr 282 i powyżej,
          2. Kol. Milików,
          3. Milików,
          4. Nowogrodziec,
          5. Parzyce od nr 1 do 90,
          6. Zabłocie.

W przypadku wyboru innej szkoły niż szkoła obwodowa, rodzice proszeni są o przekazanie informacji, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało.

Zapisu dziecka dokonuje osobiście rodzic/opiekun prawny w sekretariacie szkoły

od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 – 15:00 na podstawie dowodu osobistego rodziców.

Przy składaniu zgłoszenia należy mieć przy sobie akt urodzenia dziecka lub dowód osobisty dziecka – do wglądu.

W celu zapisania dziecka należy wypełnić zgłoszenie kandydata do I klasy.

Zgłoszenie pobiera się bezpośrednio z sekretariatu lub ze strony internetowej szkoły:  http://spnowogrodziec.bipszkola.pl/

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować telefonicznie (75) 73 16 371, pocztą elektroniczną sekretariat@spnowogrodziec.pl lub pytać osobiście w sekretariacie szkoły.